top of page

DOŁĄCZ DO NAS

Zapraszamy na wspólne wyjazdy. Dużych i małych, którzy aktywnie lubią spędzać swoje wakacje w gronie najbliższych. Zimą nieodłącznym elementem niejednej oferty jest narciarskie przedszkole. - zapewniamy to, czego naprawdę potrzeba dzieciom i rodzicom. Tym pierwszym wspaniałej zabawy, a tym drugim upragnionego odpoczynku.

DLA DZIECI WSPANIAŁA  ZABAWA
DLA RODZICÓW ODPOCZYNEK

Biuro Podróży, boboski.com, w listopadzie 2019 roku będzie obchodzić swoje 10-e urodziny.

Działalność biura rozpoczęliśmy od organizacji szkoleń narciarskich na górce szczęśliwickiej w Warszawie dla najmłodszych. Następnie, zajęliśmy się organizacją rodzinnych wyjazdów narciarskich w Polsce i za granicą.

Ideą tych wyjazdów było nie tylko organizowanie aktywnych i dobrze przygotowanych zajęć, ale również wyszukanie co roku nowych i  cudownych miejsc do ich przeprowadzenia. Jak dotąd najciekawszą lokalizacją był Uttendorf Weisse.  W tym roku czeka na nas Sexten (Sesto), 3 Zinnen. Myślę, że miejsce to również wszystkich oczaruje.

Obecnie współpracujemy z kilkoma kanałami sprzedaży i sprzedajemy swoje oferty na zamówienie. M.in. trekkingi w Dolomitach, narty w Karyntii, surfing i windsurfing na Helu i wiele innych. 

Zapraszamy również na górkę szczęśliwicką. To nasz nurt przewodni więc wciąż funkcjonuje i ma się bardzo dobrze!

Zapraszamy serdecznie na wszystkie wyjazdy!

Paulina Hejn-Kępkiewicz

Właściciel Biura Podróży boboski.com

instruktor SITN PZN, instruktor ISIA

sitn_big.jpg

jedziesz.com, pod taką nazwą widnieje nazwa mojej szkoły narciarskiej. Posiadam licencję A, która umożliwia nam prowadzenie szkoleń na poziomie podstawowym dla wszystkich chętnych.

Głównie specjalizujemy się w organizacji wyjazdów rodzinnych i przedszkola narciarskiego. Z roku na rok jednak grupa chętnych do nauki  rodziców zwiększa się, więc  profil  nasz modernizuję.

Prowadzimy również szkolenia sportowe na tyczkach, jak również organizujemy grupy na wycieczki skiturowe.

Troje moich wychowanków, pracuje już w mojej szkole narciarskiej w charakterze demonstartora lub instruktora narciarstwa. Czekam na kolejnych adeptów. :)))

Paulina Hejn-Kępkiewicz

Właściciel szkoły narciarskiej PZN SITN jedziesz.com

instruktor SITN PZN, instruktor ISIA

pizza spaghetti jajo.png
bottom of page